Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba,

Firmamız MY SARACİYE ÇANTA SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak ,sektördeki 20 yıllık üretim ve satış tecrübesini 2012 yılında temelini atarak şirketleştirdik...Firmamız ilk olarak, üretim ve ithal destekli MY LUGGAGE markası altında valiz satışlarına başlamıştır.Bununla birlikte saraciye adı altında olan evrak çantası, deri cüzdan,okul ve günlük hayatta kullanılan sırt çantaları da işimizde aynı oranda ilerlemiştir. Diğer tarafta MY SARACİYE olarak bazı markaların yurtiçi toptan satışlarıyla ilgili belli anlaşmalar bu 5 yıllık süre içinde gerçekleşmiştir..Bunların içinde halen devam etmekte olan anlaşmalar olup,sona erdirilmiş markalarda vardır... Bu markaları da sayacak olursak PİERRE CARDİN ( valiz,evrak çantası , cüzdan ) , Columbia ( çanta ), HUMMEL ( çanta ) , PORT ( bilgisayar çantası ) gibi.


Firmamızın kurulduğu 2012 yılında hayalini kurduğumuz “ Valiz Kılıfı “ gibi bir yenilikle ilgili de ilk adımları attık... İlk olarak teknik çizimleri ve ileriye yönelik oluşacak pazar payı araştırmalarından sonra ise başvurumuz sonuçlandı ve TPE tarafından ,bir buluş niteliğinde görülerek “ FAYDALI MODEL BELGESİ “ verilerek patentlendi. Aynı zamanda Avrupada böyle bir ürünle ilgili de ilk buluş sergileyen olduğumuzdan Avrupa rüçhan hakları da tarafımıza verildi. Bu tarihten sonra da gerek bazı firmaların kendi markası-logosu (DELSEY – KİPLİNG ) ile yaptırmak istediği kılıflar , gerek pazarımıza sunulacak değişik desenlerdeki kılıflar üretilerek satışlarına başlanmıştır.


Ülkemizin ticaret ve esnaflık kültürününün eğitimini alıp aynı zamanda teknoloji ve seyahat anlamında değişen , yeni dünya düzenine ayak uyduracak ürünleri tasarlamak adına kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz..


Firmamızın Ofis ve showroomu Eminönü-Mercan bölgesinde olup , üretim ve sevkiyat Bayrampaşa dan yönetilmektedir.